/ Gabinet stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się w Warszawie na Pradze Północ [ Nowa Praga, okolice ZOO, dworca Wileńskiego ] przy ulicy Ratuszowej 11 w budynku Instytutu Tele-i radiotechnicznego.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się leczyć bezstresowo w miłej i przyjaznej atmosferze przy zachowaniu wysokich standardów medycznych.

"Zębowa Wróżka" to miejsce przyjazne wszystkim Pacjentom!

Zajmujemy się kompleksowym leczeniem dzieci i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb najmłodszych pacjentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Często jesteśmy ostatnią deską ratunku dla zrażonych pacjentów i umordowanych tułaczką po kolejnych gabinetach rodziców.


W naszym gabinecie potrzeby dzieci traktowane są z największą uwagą

  • Stworzyliśmy specjalny kącik zabaw, gdzie w towarzystwie ulubionych postaci z kreskówek dzieci mogą zrelaksować się przed wizytą i po niej
  • w trakcie wizyty dzieciom wyświetlane są bajki
  • każde spotkanie z lekarzem kończy się wręczeniem dziecku miłego upominku

Zdajemy sobie sprawę, jak duże znaczenie dla małego dziecka i jego nastawienia do leczenia stomatologicznego, mają pierwsze wizyty u dentysty. Dlatego staramy się, aby każda wizyta malucha u „Zębowej Wróżki" przebiegała wesoło i była zapamiętana, jako miłe doświadczenie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i umówienia się na wizytę!