Barbara Bartosiak-Drosio

Specjalista stomatologii dziecięcej
(stomatologia zachowawcza dzieci i dorosłych)

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Na studiach przejawiałam szczególne zainteresowanie leczeniem dzieci i chirurgią stomatologiczną, ostatecznie skupiłam się  się na leczeniu dzieci. Tuż po studiach zaczęłam stosować podtlenek azotu, który jest nieoceniony w przypadku leczenia dzieci w wieku przedszkolnym, a także ekstrakcji u dzieci w każdym wieku. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam na Warszawskim Uniwerystecie Medycznym. Szczególnie cenię sobie fakt, iż pozyskiwałam i mogłam połączyć wiedzę z dwóch wspaniałych ośrodków naukowych. Rok 2019 był dla mnie szczególnym rokiem wiosną zdałam egzamin specjalizacyjny, a jesienią urodził się mój drugi syn.

W pracy szczególnie cenię sobie dobry kontakt i współpracę między lekarzami, zwłaszcza pedodontą a ortodontą, a także stwarzanie rozluźnionej, domowej atmosfery i tu wielki ukłon do Pań asystentek, które dbają o komfort pacjenta znosząc moje niewybredne żarty, dla rozluźnienia pacjenta.  

Prywatnie jestem matką Szymona, Ani i Filipa, trzech wulkanów energii, z którymi chętnie podróżujemy, czytamy książki, spędzamy kreatywnie czas, a przy dobrej pogodzie wybieramy aktywny wypoczynek. Razem z mężem dzielimy pasję do gier planszowych, relaksujemy się przy filmach i naszym 576l akwarium. Od niedawna do naszej rodziny dołączył uroczy króliczek- Tuptuś, który skradł serca wszystkich.