nasz zespół

Poznaj Team Zębowej Wróżki

Nasz zespół tworzą doświadczeni i energiczni ludzie, których celem jest dobra komunikacja z naszymi pacjentami i zapewnienie im jak najlepszej opieki stomatologicznej.

Chętnie pomożemy Tobie i Twojemu dziecku zadbać o Wasz zdrowy uśmiech!

Katarzyna Mastalerz-Kurcz

Lekarz stomatolog, master of science in orthodontics
(ortodoncja)

Jestem właścicielką gabinetu Zębowa Wróżka i wraz z moim zespołem staram się tworzyć miejsce, które otacza kompleksową opieką stomatologiczną najmłodszych pacjentów. Od początku swojej kariery zawodowej pracuję z dziećmi.

Barbara Bartosiak-Drosio

Specjalista stomatologii dziecięcej
(stomatologia zachowawcza dzieci i dorosłych)

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Na studiach przejawiałam szczególne zainteresowanie leczeniem dzieci i chirurgią stomatologiczną, ostatecznie skupiłam się  się na leczeniu dzieci.

Magdalena Samul-Bochyńska

Specjalista stomatologii dziecięcej
(stomatologia zachowawcza dzieci i dorosłych)

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, gdzie w 2013 roku ukończyłam studia na kierunku Lekarsko- Dentystycznym.
Bardzo lubię pracę z najmłodszymi pacjentami, więc związałam z tym swoją dalszą edukację i drogę zawodową.

Klaudia Zasońska

Lekarz dentysta
(stomatologia zachowawcza dzieci i dorosłych)

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu medycznego gdzie w 2017r ukończyłam studia na kierunku lekarsko-dentystycznym. Na odbytym stażu podyplomowym poczułam, że leczenie dzieci daje mi dużą satysfakcję i w tym kierunku chcę się dalej kształcić.

Marta Górecka-Grzeszyk

Lekarz dentysta
(stomatologia zachowawcza dzieci i dorosłych)

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.
W dbałości o pacjentów stale poszerzam swoje umiejętności praktyczne oraz wiedzę teoretyczną. Uczestniczę w licznych kursach i konferencjach naukowych.

Ewa Brzuzy

Higienistka stomatologiczna
(zabiegi higienizacyjne, profilaktyczne i edukacyjne)

Jestem Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej imienia Aleksandra Geysztora w Pułtusku. Po ukończeniu studiów licencjackich podjęłam pracę jako asystentka stomatologiczna. Pierwsze kroki w stomatologii były trudne, ale zarazem tak bardzo fascynujące, że zapragnęłam rozwijać się w tym kierunku. Podjęłam naukę w Centrum Kształcenia w Niektórych Zawodach Medycznych w Warszawie. Zwieńczeniem wysiłku włożonego w naukę był zdany Egzamin Państwowy w styczniu 2013 r. i zdobycie tytułu higienistki stomatologicznej. Nie  spoczęłam  jednak na laurach. Cały czas dokształcam się i rozwijam. Konsultowałam i tworzyłam artykuły dotyczące higieny jamy ustnej oraz wielokrotnie uczestniczyłam i prowadziłam pogadanki w przedszkolach i ośrodkach opiekuńczych.

W gabinecie Zębowa Wróżka zajmuję się przede wszystkim pracą z pacjentem. Samodzielnie wykonuje zabiegi higienizacyjne oraz profilaktyczne. Przeprowadzam profesjonalne instruktaże higieny jamy ustnej, skierowane do różnych grup pacjentów również tych, którzy mają poważne problemy periodontologiczne. Poza dyżurami higienicznymi z przyjemnością czynnie asystuję podczas działań z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, pedodoncji czy chirurgii.

Poczucie humoru i empatia pozwalają mi szybko zjednać sobie sympatię pacjentów.

Małgorzata Korzeniewska

Technik sterylizacji

Jestem absolwentką policealnej szkoły Medycznej. Posiadam również dyplom technika sterylizacji medycznej. W stomatologii pracuję od 16 lat, ciągle podnosząc swoje kwalifikacje i umiejętności.

Bardzo lubię pracę z pacjentami, wiem, że wiele osób kojarzy wizytę w gabinecie z nieprzyjemnymi doświadczeniami z przeszłości, więc staram się zawsze, aby wizyta pacjenta przebiegała w spokoju i bez zbędnego stresu.

Dużą satysfakcję daje mi, kiedy pacjent wraca na kolejną wizytę z uśmiechem. Moim priorytetem jest sworzenie partnerskiej relacji z pacjentem i utrzymanie jej przez cały proces leczenia.
Wolny czas lubię spędzać z przyjaciółmi, a także podróżować,  moim marzeniem jest podróż dookoła świata.

Irena Paczuska

Pomoc stomatologiczna

Jestem asystentką stomatologiczną z ogromnym stażem pracy w różnych gabinetach. Z wykształcenia jestem pielęgniarką, ale to praca w stomatologii okazała się moim powołaniem. Od kilku lat pracuję w  gabinecie Zębowa Wróżka.

Praca z dziećmi to duże wyzwanie ale i ogromna satysfakcja. Trzeba mieć dużo cierpliwości, ciepła i empatii, a to są moje główne zalety. Jestem spokojna, opanowana i niewiele sytuacji może mnie zaskoczyć.

Będąc na urlopie lubię wędrówki po górach, a na co dzień długie spacery z moją adoptowaną suczką.

Aleksandra Kądziela

lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque eget laoreet leo, vitae pulvinar metus. Integer convallis nibh vel vestibulum commodo. In vitae lectus velit. Vestibulum tristique, diam et tincidunt gravida, magna elit maximus quam, dictum pretium ligula nulla id dui. Morbi pretium diam finibus ante efficitur tempus. Phasellus in nisl quis lectus dictum varius.